Jesteś tutaj:

Polityka zwrotów

Jako konsument, masz prawo do zmiany decyzji w ciągu 14 dni liczonych od dnia następującego po dostarczeniu zamówionych produktów. Zobowiązujemy się przestrzegać terminów ustalonych przez ustawodawcę.

W celu dokonania zwrotu towarów zakupionych w sklepie Aromatarius.pl oraz otrzymania zwrotu pieniędzy, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej sklepu, wysyłając wiadomość e-mail na adres [email protected] lub wysyłając list polecony pocztą na adres siedziby sklepu Aromatarius.pl.

W wiadomości podaj dane dotyczące zamówienia (imię i nazwisko, data i numer zamówienia lub/i numer faktury oraz nazwę/-y produktu/-ów które chcesz zwrócić).

Po otrzymaniu Twojej wiadomości i zapoznaniu się z nią, odpowiemy Ci co zrobić dalej.

Pamiętaj, że niektóre produkty nie podlegają prawu zwrotu m.in. ze względów higienicznych, ochrony zdrowia osób, które mogłyby kupić zwrócony produkt. Tymi produktami są wszelkie kosmetyki oraz olejki. Listę kategorii produktów bez możliwości zwrotu znajdziesz w Regulaminie Świadczenia Usług oraz ustawodawstwie (Dziennik Ustaw RP, Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta)